| Historia filmu 16mm i innych amatorskich formatów filmowych | Wywoływanie filmów Super8, 2x8mm, DS8 i 16mm |

| Sprzęt 16mm i 8mm | Sklep - filmy i sprzęt 16mm, 8mm, 35mm | Wspomnienia kinooperatorów | O sobie |

| Film 16mm panoramiczny - SCOPE |

Film 16mm

Taśma filmowa 2x8mm i DS8

Akcesoria do sprzętu filmowego16mm

Chemikalia fotograficzno - filmowe

Moje filmy 16mm na sprzedaż wystawione w tej chwili na Allegro

Filmy fabularne 35mm

Kontakt


Taśma filmowa 2x8mm i DS8 do kamery

Warunki zakupu filmów przeterminowanych

Wszystkie oferowane tu filmy są filmami przeterminowanymi. Mimo że każda partia jest przetestowana i w wyniku testów na taśmie pojawił się obraz, nie gwarantuję uzyskania na tych filmach jakiegokolwiek obrazu, ponieważ nawet filmy z tym samym numerem emulsji mogą dawać różne wyniki po wywołaniu. Nie będę wypłacał żadnych odszkodowań, jeżeli Kupujący filmy z tej strony nie będzie zadowolony z uzyskanych rezultatów. Złożenie zamówienia na filmy oznacza, że Kupujący rozumie te warunki i wyraża na nie zgodę. Jednocześnie informuję, że nie oferuję tu filmów, na których w wyniku testu nie pojawił się obraz. Filmy są tutaj sprzedawane jako od jednego kolekcjonera dla drugiego. Podana cena nie zawiera kosztów przesyłki, które wynoszą 15 zł. Proszę pisać na maila redakcja@awans.net

Akcesoria do sprzętu filmowego 16mm

ROZBIEGÓWKI 16mm. 16mm FILM LEADER

 Rozbiegówka 16mm. Czarna. Jest to film pozytywowy ze ścieżką magnetyczną wywołany na negatyw i utrwalony. Długość 30 metrów. Średnio na jeden film potrzeba około 3 metry rozbiegówki (po 1,5 m na początek i koniec), jedna rolka wystarczy więc na doprowadzenie do porządku 10 filmów. Mniej więcej w połowie (15m) jest sklejka zrobiona klejem.

Cena 40 zł/ 1 rolkę

 Black 16mm film leader. It's positive stock developed on negative and fixed. 100 ft long. I send abroad. You can pay by PayPal. Write on address redakcja@awans.net first.

Price EURO 11,-/one roll

 Rozbiegówka 16mm. Przezroczysta. Jest to film pozytywowy ze ścieżką magnetyczną utrwalony. Długość 30 metrów. Średnio na jeden film potrzeba około 3 metry rozbiegówki (po 1,5 m na początek i koniec), jedna rolka wystarczy więc na doprowadzenie do porządku 10 filmów. Mniej więcej w połowie (15m) jest sklejka zrobiona klejem.

Cena 40 zł/ 1 rolkę

 Transparent 16mm film leader. It's positive stock fixed. 100 ft long. I send abroad. You can pay by PayPal. Write on address redakcja@awans.net first.

Price EURO 11,-/one roll

Galeria zdjęć. Photo Gallery

Chemikalia fotograficzno - filmowe

ORWO A71

WYWOŁYWACZ POZYTYWOWY ORWO A71

Znakomity wywoływacz pozytywowy ORWO A71, przeznaczony głównie do obróbki wysokokontrastowych materiałów kreskowych i papierów fotograficznych różnych typów. Jest bardzo wydajny i trwały. Ci co pamiętają czasy świetności tego wywoływacza na polskim rynku materiałów fotograficznych, wiedzą że nie wymaga rekomendacji. Wywoływacz został wyprodukowany w 1988 roku. Opakowania jednostkowe na 5 litrów roztworu. Stan zachowania bardzo dobry. Materiał przechowywany w suchym chłodnym pomieszczeniu, jest sypki, nie zbrylony.

Cena 30 zł

Moje filmy wystawione w tej chwili na Allegro

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=47917&us_id=2525584

Przedmioty sprzedawane od jednego kolekcjonera do drugiego. Bez licencji, bez praw do publicznego wyświetlania.

Kontakt: redakcja@awans.net

Filmy fabularne 35mm

THE NET

Tytuł polski: SYSTEM
rok produkcji 1995
W roli głównej: SANDRA BULLOCK
Dane techniczne: 1 godz. 54 min., film kolorowy, kopia oryginalna z polskimi napisami (dialogi)
6 pudełek, bez szpul
Stan techniczny bardzo dobry

n1

Angela Bennett (Sandra Bullock) jest wolnym strzelcem w branży komputerowej i cały swój czas spędza przed ekranem monitora. Za dnia poluje na wirusy komputerowe, nocą koresponduje z innymi użytkownikami internetu. Jest zadowolona z życia, które prowadzi. Niestety wszystko się zmienia, gdy Angela wchodzi w posiadanie dyskietki zawierającej ściśle tajne informacje. Uwikłana w morderczą intrygę, aferę korupcyjną i spisek, ścigana przez ludzi, którzy nie cofną się przed niczym, nie wyłączając zatarcia wszelkich śladów jej istnienia, Angela zmuszona walczyć jest o życie...

n2 n3 n4

Cena 600 zł

Przedmiot sprzedawany od jednego kolekcjonera do drugiego. Bez licencji, bez praw do publicznego wyświetlania.

Kontakt: redakcja@awans.net